A Gondolkodás Öröme Alapítvány

Foglalkozások

A kétéves programba való bekerülésnek előfeltétele, hogy a diák részt vegyen egy iskolában tartott foglalkozáson 2017 tavaszán. A felkeresett iskoláknak lehetősége van nyilvánossá tenni a foglalkozásokat, ezekről az alábbiakban beszámolunk.

Mi magunk is szervezünk programo(ka)t az Eötvös Collegiumban (ennek időpontjait később tesszük közzé). Az egyéni részvétel ezeken az alkalmakon lehetséges.

Térképes összefoglaló

A lista folyamatosan bővül. Ha egy iskolával lezárult az időpont egyeztetése, akkor felkerül a honlapra.

Megnyitás új ablakban.

Időrendi összefoglaló

Szombathelyi Kanizsai Dorottya Gimnázium

Szombathelyi Kanizsai Dorottya Gimnázium

Szombathely

Tanár: Szűcs Gábor

Erkel Ferenc Gimnázium

Erkel Ferenc Gimnázium

Gyula

Résztvevők: 17 fő
Tanár: Szűcs Gábor

Segítő: Kutas Péter

Paksi Vak Bottyán Gimnázium

Paksi Vak Bottyán Gimnázium

Paks

Tanár: Simon Péter

Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium

Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium

Gyöngyös

Tanár: Juhász Péter

Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium

Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium

Kisvárda

Résztvevők: 30 fő
Tanár: Damásdi Gábor

Berzsenyi Dániel Evangélikus Líceum

Berzsenyi Dániel Evangélikus Líceum

Sopron

Tanár: Szűcs Gábor

Koch Valéria Gimnázium

Koch Valéria Gimnázium

Pécs

Résztvevők: 12 fő

Tanár: Kovács Péter

Segítő: Csorba Péter

Közgazdasági Politechnikum Alternatív Gimnázium

Közgazdasági Politechnikum Alternatív Gimnázium

Budapest

Tanár: Sándor András
Csak az iskola diákjai vehetnek részt a programon.

Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Kecskemét

Tanár: Sándor András

Újpesti Babits Mihály Gimnázium

Újpesti Babits Mihály Gimnázium

Budapest

Résztvevők: 16 fő
Tanár: Szűcs Gábor

Soproni Széchenyi István Gimnázium

Soproni Széchenyi István Gimnázium

Sopron

Tanár: Szűcs Gábor

Békéscsabai Andrássy Gyula Gimnázium és Kollégium

Békéscsabai Andrássy Gyula Gimnázium és Kollégium

Békéscsaba

Résztvevők: 30 fő
Tanár: Szűcs Gábor

Segítő: Simon Péter

Budapest XVIII. Kerületi Vörösmarty Mihály Gimnázium

Budapest XVIII. Kerületi Vörösmarty Mihály Gimnázium

Budapest

Tanár: Simon Péter

ELTE Eötvös József Collegium

ELTE Eötvös József Collegium

Budapest

Tanár: Szűcs Gábor

Budapest XVI. kerületi Szerb Antal Gimnázium

Budapest XVI. kerületi Szerb Antal Gimnázium

Budapest

Résztvevők: 13 fő
Tanár: Simon Péter

Baár-Madas Református Gimnázium Általános Iskola és Diákotthon

Baár-Madas Református Gimnázium Általános Iskola és Diákotthon

Budapest

Tanár: Simon Péter

Érdi Gárdonyi Géza Általános Iskola és Gimnázium

Érdi Gárdonyi Géza Általános Iskola és Gimnázium

Érd

Résztvevők: 20 fő
Tanár: Juhász Péter
Segítő: Damásdi Gábor

Nyíregyházi Zrínyi Ilona Gimnázium és Kollégium

Nyíregyházi Zrínyi Ilona Gimnázium és Kollégium

Nyíregyháza

Tanár: Damásdi Gábor

Kecskeméti Katona József Gimnázium

Kecskeméti Katona József Gimnázium

Kecskemét

Tanár: Kovács Péter

GYSZSZC Krúdy Gyula Középiskolája

GYSZSZC Krúdy Gyula Középiskolája

Győr

Résztvevők: 17 fő

Tanár: Simon Péter

Győri Műszaki Szakképzési Centrum Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma

Győri Műszaki Szakképzési Centrum Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma

Győr

Tanár: Juhász Péter

Segítő: Ódor Gergő

Göllner Mária Regionális Waldorf Gimnázium

Göllner Mária Regionális Waldorf Gimnázium

Budapest

Résztvevők: 15 fő

Tanár: Surányi László

Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és AMI

Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és AMI

Nyíregyháza

Tanár: Damásdi Gábor

Huszár Gál Gimnázium

Huszár Gál Gimnázium

Debrecen

Tanár: Szűcs Gábor

Újbudai József Attila Gimnázium

Újbudai József Attila Gimnázium

Budapest

Résztvevők: 21 fő
Tanár: Steller Gábor

Piarista Gimnázium és Kollégium

Piarista Gimnázium és Kollégium

Vác

Tanár: Kovács Péter

Jedlik Ányos Gimnázium

Jedlik Ányos Gimnázium

Budapest

Résztvevők: 15 fő

Tanár: Surányi László

Segítő: Nagy Kartal

Báthory István Katolikus Gimnázium

Báthory István Katolikus Gimnázium

Nyírbátor

Résztvevők: 12 fő
Tanár: Damásdi Gábor

Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium

Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium

Gyöngyös

Tanár: Juhász Péter

Segítő: Ódor Gergő

Batthyány Kázmér Gimnázium

Batthyány Kázmér Gimnázium

Szigetszentmiklós

Résztvevők: 17 fő
Tanár: Juhász Péter

Váci Madách Imre Gimnázium

Váci Madách Imre Gimnázium

Vác

Tanár:Simon Péter

Bornemisza Péter Gimnázium

Bornemisza Péter Gimnázium

Budapest

Résztvevők: 21 fő

Tanár: Surányi László

Segítő: Sándor András

Szolnoki Műszaki Szakképzési Centrum Rózsa Imre Középiskolája és Kollégiuma

Szolnoki Műszaki Szakképzési Centrum Rózsa Imre Középiskolája és Kollégiuma

Újszász

Résztvevők: 8 fő
Tanár: Kovács Péter

Debreceni SZC Bethlen Gábor Közgazdasági Szakgimnáziuma

Debreceni SZC Bethlen Gábor Közgazdasági Szakgimnáziuma

Debrecen

Tanár: Szűcs Gábor

Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont

Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont

Budapest

Résztvevők: 16 fő
Tanár: Simon Péter

Türr István Gimnázium

Türr István Gimnázium

Pápa

Tanár: Szűcs Gábor

Piarista Gimnázium

Piarista Gimnázium

Budapest

Résztvevők: 28 fő

Tanár: Szűcs Gábor

Segítő: Nagy Kartal

BGSZC Teleki Blanka Közgazdasági Szakgimnáziuma

BGSZC Teleki Blanka Közgazdasági Szakgimnáziuma

Budapest

Résztvevők: 18 fő
Tanár: Surányi László
Segítő: Ódor Gergő

Sárospataki Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium

Sárospataki Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium

Sárospatak

Tanár: Szűcs Gábor

Németh László Gimnázium

Németh László Gimnázium

Budapest

Résztvevők: 20 fő
Tanár: Simon Péter

Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium

Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium

Cegléd

Tanár: Damásdi Gábor

Prohászka Ottokár Katolikus Gimnázium

Prohászka Ottokár Katolikus Gimnázium

Budakeszi

Résztvevők: 23 fő

Tanár: Szűcs Gábor

Segítő: Tardos Zsófia

Pécsi Leőwey Klára Gimnázium

Pécsi Leőwey Klára Gimnázium

Pécs

Résztvevők: 19 fő
Tanár: Szűcs Gábor
Segítő: Csorba Péter

Batsányi János Gimnázium

Batsányi János Gimnázium

Tapolca

Tanár: Szűcs Gábor

Segítő: Nagy Kartal

Óbudai Waldorf Iskola

Óbudai Waldorf Iskola

Budapest

Résztvevők: 15 fő
Tanár: Surányi László

Premontrei Szent Norbert Gimnázium

Premontrei Szent Norbert Gimnázium

Gödöllő

Tanár: Steller Gábor

Péterfy Sándor Evangélikus Gimnázium

Péterfy Sándor Evangélikus Gimnázium

Győr

Tanár: Sándor András

Varga Katalin Gimnázium

Varga Katalin Gimnázium

Szolnok

Résztvevők: 29 fő
Tanár: Simon Péter

Kisfaludy Sándor Gimnázium

Kisfaludy Sándor Gimnázium

Sümeg

Tanár: Szűcs Gábor

Segítő: Dücső Márton

KRK SZilády Áron Gimnázium

KRK SZilády Áron Gimnázium

Kiskunhalas

Résztvevők: 18 fő
Tanár: Damásdi Gábor