A Gondolkodás Öröme Alapítvány

Összes esemény

2017

2017

Ka-csoport 3. tábora
január 13. - január 15.
Tapolcsányi utca, Budapest

Treff-csoport 3. minitábora
január 18.
Magyar Bridzs Szövetség,

Pikk-csoport 3. minitábora
január 19.
Magyar Bridzs Szövetség,

FZ-csoport 1, tábora
január 20. - január 22.
Tapolcsányi utca, Budapest

Beluga-csoport 7. tábora
január 27. - január 29.
Tapolcsányi utca, Budapest

TechTábor, 4. alkalom
január 30.
Logiscool,

Pikk-csoport, 4. foglalkozás
február 15.
Magyar Bridzs Szövetség,

Treff-csoport, 4. foglalkozás
február 16.
Magyar Bridzs Szövetség,

TechTábor, 5. alkalom
március 3.
Logiscool,

ZsB-csoport 9. tábora
március 3. - március 5.
Tapolcsányi utca, Budapest

Bébé-csoport 13. tábora
március 10. - március 12.
Tapolcsányi utca, Budapest

Zooey-csoport 2. tábora
március 17. - március 19.
Tapolcsányi utca, Budapest

Pikk-csoport 5. minitábora
március 22.
Magyar Bridzs Szövetség,

Treff-csoport 5. minitábora
március 23.
Magyar Bridzs Szövetség,

Beluga-csoport 8. tábora
március 24. - március 26.
Tapolcsányi utca, Budapest

TechTábor, 6. alkalom
március 27.
Emarsys,

Mongúz-csoport 6. tábora
március 31. - április 2.
Tapolcsányi utca, Budapest

KB-csoport 4. tábora
április 7. - április 9.
Tapolcsányi utca, Budapest

TechTábor, 7. alkalom
április 20.
Logiscool,

Okapi-csoport 9. tábora
április 29. - május 1.
Tapolcsányi utca, Budapest

Treff-csoport, 6. alkalom
május 10.
Magyar Bridzs Szövetség,

Pikk-csoport, 6. alkalom
május 17.
Magyar Bridzs Szövetség,

Beluga-csoport 9. tábora
május 19. - május 21.
Tapolcsányi utca, Budapest

TechTábor, 8. alkalom
május 22.
Logiscool,

Medve-csoport 14. tábora
május 26. - május 28.
Tapolcsányi utca, Budapest

Bébé-csoport 14. tábora
június 2. - június 4.
Baár-Madas Református Gimnázium,

Lemur-csoport 6. tábora
június 2. - június 4.
Tapolcsányi utca, Budapest

TechTábor, 9. alkalom
június 5. - június 6.

Pikk-csoport, 6. foglalkozás
június 7.
Magyar Bridzs Szövetség,

KA-csoport 4. tábora
június 9. - június 11.
Tapolcsányi utca, Budapest

Franny-csoport 2. tábora
június 16. - június 18.
Tapolcsányi utca, Budapest

Repülő Iskola: kezdő alkalom
június 20.
Szent István Gimnázium,

Treff és Pikk csoportok tábora
június 21. - június 23.
Baár-Madas Református Gimnázium,

MaMuT
augusztus 6. - augusztus 12.
Mátrafüred, Heves

MaMuT2
augusztus 15. - augusztus 19.
Mátrafüred, Heves

2016

2016

ZsB-csoport 8. tábora
január 15. - január 17.
Tapolcsányi utca, Budapest

B-csoport 10. tábora
január 22. - január 24.
Tapolcsányi utca, Budapest

Mongúz-csoport 4. tábora
február 12. - február 14.
Tapolcsányi utca, Budapest

ZsA-csoport 10. tábora
február 19. - február 21.
Tapolcsányi utca, Budapest

Okapi-csoport 7. tábora
március 18. - március 20.
Tapolcsányi utca, Budapest

Ka-csoport 2. tábora
április 1. - április 3.
Tapolcsányi utca, Budapest

Medve-csoport 11. tábora
április 8. - április 10.
Tapolcsányi utca, Budapest

G-csoport, 1. foglalkozás
április 12.
Soroksári Evezősklub,

Kb-csoport 2. tábora
április 29. - május 1.
Tapolcsányi utca, Budapest

Bébé-csoport 11. tábora
május 6. - május 8.
Tapolcsányi utca, Budapest

Beluga-csoport 6. tábora
május 20. - május 22.
Tapolcsányi utca, Budapest

Lemur-csoport 4. tábora
június 3. - június 5.
Tapolcsányi utca, Budapest

Medve-csoport 12. tábora
június 10. - június 12.
Tapolcsányi utca, Budapest

Okapi-csoport, 2. extra tábor
június 21. - június 23.
Tapolcsányi utca, Budapest

MaMuT
július 31. - augusztus 6.
Mátrafüred, Heves

MaMuT2
augusztus 9. - augusztus 13.
Mátrafüred, Heves

G-csoport, 3. foglalkozás
augusztus 27. - augusztus 28.
Tapolcsányi utca, Budapest

Lemur-csoport 5. tábora
szeptember 16. - szeptember 18.
Tapolcsányi utca, Budapest

Kb-csoport 3. tábora
október 7. - október 9.
Tapolcsányi utca, Budapest

TechTábor, 1. alkalom
október 15. - október 16.
Tapolcsányi utca, Budapest

Bébé-csoport 12. tábora
október 21. - október 23.
Tapolcsányi utca, Budapest

Zsa-csoport 11. tábora
október 28. - október 31.
Tapolcsányi utca, Budapest

TechTábor, 2. alkalom
november 14.
Logiscool,

Okapi-csoport 8. tábora
november 18. - november 20.
Tapolcsányi utca, Budapest

Kb-csoport 3. tábora
november 25. - november 27.
Tapolcsányi utca, Budapest

Medve-csoport 13. tábora
november 25. - november 27.
Baár-Madas Református Gimnázium,

Pikk-csoport, 2. minitábor
november 30.
Magyar Bridzs Szövetség,

Treff-csoport, 2. minitábor
december 2.
Magyar Bridzs Szövetség,

Mongúz-csoport 5. tábora
december 9. - december 11.
Tapolcsányi utca, Budapest

TechTábor, 3. alkalom
december 21.
Logiscool,

2015

2015

Lemur/Mongúz 1. póttábor
január 23. - január 25.
Tapolcsányi utca, Budapest

VA-csoport 10. tábora
február 6. - február 8.
Tapolcsányi utca, Budapest

ZsA-csoport 8. tábora
március 6. - március 8.
Tapolcsányi utca, Budapest

Okapi-csoport 5. tábora
március 27. - március 29.
Tapolcsányi utca, Budapest

B-csoport 7. tábora
április 10. - április 12.
Tapolcsányi utca, Budapest

Beluga-csoport 4. tábora
április 24. - április 26.
Tapolcsányi utca, Budapest

Lemur-csoport 2. tábora
május 1. - május 3.
Tapolcsányi utca, Budapest

B-, ZsA-, Zsb-csoportok póttábora
május 8. - május 10.
Tapolcsányi utca, Budapest

VB-csoport 10. tábora
május 22. - május 24.
Tapolcsányi utca, Budapest

B-csoport 8. tábora
május 29. - május 31.
Tapolcsányi utca, Budapest

VA-csoport 11. tábora
június 5. - június 7.
Tapolcsányi utca, Budapest

Mongúz-csoport 2. tábora
június 12. - június 14.
Tapolcsányi utca, Budapest

ZsB-csoport 7. tábora
június 19. - június 21.
Tapolcsányi utca, Budapest

Okapi extra/1.
június 26. - június 28.
Tapolcsányi utca, Budapest

MaMuT 2015.
augusztus 2. - augusztus 8.
Mátrafüred, Heves

MaMuT2 2015.
augusztus 11. - augusztus 15.
Mátrafüred, Heves

ZsA-csoport 9. tábora
október 2. - október 4.
Tapolcsányi utca, Budapest

Mongúz-csoport 3. tábora
október 9. - október 11.
Tapolcsányi utca, Budapest

B-csoport 9. tábora
október 16. - október 18.
Tapolcsányi utca, Budapest

Beluga-csoport 5. tábora
november 6. - november 8.
Tapolcsányi utca, Budapest

K-csoport 1. tábora
november 13. - november 15.
Tapolcsányi utca, Budapest

Okapi-csoport 6. tábora
november 20. - november 22.
Tapolcsányi utca, Budapest

Lemur-csoport 3. tábora
november 27. - november 29.
Tapolcsányi utca, Budapest

2014

2014

B-csoport 6. tábora
november 7. - november 9.
Tapolcsányi utca, Budapest

Beluga-csoport 3. tábora
november 14. - november 16.
Tapolcsányi utca, Budapest

Okapi-csoport 4. tábora
november 28. - november 30.
Tapolcsányi utca, Budapest

ZsB-csoport 6. tábora
december 5. - december 7.
Tapolcsányi utca, Budapest

VB-csoport 9. tábora
december 19. - december 21.
Tapolcsányi utca, Budapest